Kurumsal Kimlik

Uyarı: Bu sayfadaki bilgiler son olarak 02.02.2022 tarihinde güncellenmiştir. Bu sebeple, bu tarihten sonraki muhtemel değişiklikleri yansıtmıyor olabilirler.

Gölbaşı Meslek Yüksekokulu Logomuz; Sadelik, temsiliyet, yerellik, millilik, evrensellik, bilimsellik ve uyum gibi temel düşünce ve kavramlar göz önünde bulundurularak Meslek Yüksekokulumuzu ve İlçemizi kültürümüzü ve medeniyetimizi yansıtacak şeklinde hazırlanmıştır.

Adıyaman Üniversitesi Gölbaşı Meslek Yüksekokulu Logosu, Gölbaşı Dağlarını, Adıyaman Üniversitesi Logosu (Logo güneşin doğduğu en güzel kent görseli olarak güneş ışıklarıyla donatılmıştır.), Gölbaşı Göllerini simgeleyen su dalgalarını, Adıyaman Üniversitesi-Gölbaşı Meslek Yüksekokulu ve kuruluş yılını gösteren yazılardan oluşmaktadır.

02-gölbaşı myo-senato kararı_logo düzenlemesi-jpg.jpg 04-gölbaşı myo logo renk skalası.jpg

Gölbaşı Meslek Yüksekokulu Logosu dört temsili figürden oluşmaktadır.

  1. Gölbaşı Dağları,

  2. Adıyaman Üniversitesi Logosu (Güneş imajı kazandırılmış),

  3. Gölbaşı Göllerini Simgeleyen Su Dalgaları,

  4. Adıyaman Üniversitesi-Gölbaşı Meslek Yüksekokulu ve kuruluş yılını gösteren yazılar,

Gölbaşı Dağları; İlçemizin bulunan karlı dağları göstermekte olup günümüzü ve geçmişi hatırlatmaktadır.

Adıyaman Üniversitesi Logosu (Güneş imajı kazandırılmış); Kendi içindeki tanımı haricinde güneş sembolü haline getirilerek Gölbaşı Meslek Yüksekokulumuzun bilimin ışığında yürüdüğünü ve karanlıkları aydınlatacak bir güneş gibi her gün doğacağını simgelemektedir.

Gölbaşı Göllerini Simgeleyen Su Dalgaları; İlçemizde bulunan gölleri belirtmek adına iki adet Su dalgası olarak temsil edilmiş olup göller günümüzü ve geçmişi hatırlatmaktadır.

Adıyaman Üniversitesi-Gölbaşı Meslek Yüksekokulu ve kuruluş yılını gösteren yazılar; Gölbaşı Meslek Yüksekokulumuz Gaziantep Üniversitesi Rektörlüğünün 03.06.1998 tarih ve 3431 sayılı teklifi ve Yükseköğretim Genel Kurulunun 30.07.1998 tarihli toplantısında 2547 sayılı kanunun 2880 sayılı kanunla değişik 7/d-2 maddesi uyarınca alınan kararla kurulmuş olup 01 Mart 2006 tarih ve 5467 sayılı kanunla, 17 Mart 2006 tarih ve 26111 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe giren kanunla Adıyaman Üniversitesine bağlanmıştır.

Kurumsal Logo Çizimleri

02-gölbaşı myo-senato kararı_logo düzenlemesi-jpg.jpg
Türkçe
Açıklama Bilgisayar Çizimleri Formatları

Gölbaşı MYO-Logo-jpeg

Gölbaşı MYO-Logo-png

Gölbaşı MYO-Logo-pdf

Gölbaşı MYO-Logo-Belge şablonu-docx

Gölbaşı MYO-Logoları-Rar

jpg

png

pdf

docx

rar

 


Gölbaşı Meslek Yüksekokulumuz logosu belirtilen özelliklerde belirlenmiş olup klavuz ve şablon olarak ise Adıyaman Üniversitesi Kurumsal kimlikte belirlenmiş şablonlar kullanılacaktır.

Beyaz Mavi Siyah
Türkçe Türkçe English Türkçe
Normal Daireli Normal Daireli Damarlı Normal Normal Damarlı
jpg
pdf
png
psd


jpg
pdf
png
psd


jpgjpg
pdf
pngpng
psd
cdr
eps
jpg
pdf
png
psd


jpg
pdf
png
psd


jpg

png

cdr

jpg
pdf
png
psd


jpg
pdf
png
psd

Kurumsal Şablonlar

Kılavuz ve Şablon Dosya
Belge şablonu dotx
Sunum şablonu potx
Davetiye ve zarf rar
Fidan sertifkası psdpdf
Antetli kâğıt psdpdf
Unutmayınız kartı psd
Yazı tipleri rar

ADYÜ Kurumsal Kimlik Kılavuzu

 

 

Size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. Kişisel verilerin işlenmesine yönelik Aydınlatma Metni'ne ulaşabilirsiniz.